Model współpracy

Wyjątkowe rzeczy nie powstają w sposób przypadkowy

Zgodnie z Twoimi wskazówkami oraz w oparciu o naszą wiedzę i doświadczenie, zaprojektujemy twoje nowe, niepowtarzalne torby papierowe. Zapoznaj się ze standardowym schematem wg. którego pracujemy. Zobacz jak wygląda proces, który gwarantuje satysfakcjonujące efekty.

Zapytanie / brief
_

Niezależnie od tego czy chcesz nam zlecić wyłącznie produkcję, czy też szukasz kompleksowej obsługi (od kreacji, przez produkcję, aż po logistykę dostaw), zawsze zaczynamy od spotkania lub briefu.
Mamy dla ciebie wiele kreatywnych pytań, które pomogą nam wspólnie ocenić sytuację.
Dyskutujemy nt. możliwości, recenzujemy potencjał dotychczasowych projektów, słuchamy twoich oczekiwań, omawiamy cele i określamy wymagania (jakościowe, budżetowe, terminy, etc.)

projketowanie opakowań
projketowanie torebek

Ocena i szukanie rozwiązań
_

U nas nie usłyszysz, że torba to tylko odpowiednio sklejony arkusz papieru. Torba to wizytówka twojej marki. To sposób w jaki podziękujesz swoim klientom.
Na tym etapie pokazujemy gamę możliwości i rozwiązań. Tu weryfikujemy nasze kilkunastoletnie doświadczenie, naszą wiedzę i kompetencje.
Przygotowujemy założenia dla nowego projektu graficznego lub oceniamy ten, który posiadasz. Dobieramy papier, uchwyty, uszlachetnienia, efekty,...
Przygotowujemy dla ciebie próbki i wizualizacje.

Testy / przygotowalnia
_

W przypadku standardowych produktów pomijamy etap testów, ewentualnie ograniczamy do wykonania proofa lub makiety. W przypadku zupełnie nowych konstrukcji, wykonujemy testy i ewentualnie adaptujemy nasze pomysły do możliwości technologicznych współczesnej poligrafii. Musimy być pewni, iż opakowanie spełnia swoje zadanie i nadaje się do określonego celu (przenosi obciążenia, nie rozkleja się, nie zrywa się, ...)
W kolejnym kroku wykonujemy przygotowalnię czyli zamawiamy matryce, wykroje, formy, ...

produkcja toreb
produkcja toreb papierowych

Produkcja
_

Przygotowujemy karty technologiczne i rozpoczynamy proces produkcji.
W każdej chwili możesz uzyskać informację o przebiegu prac.
Na koniec awizujemy Ci ukończenie zlecenia. Twoje torby i akcesoria są gotowe - możesz je odebrać lub zlecić nam obsługę logistyczna. Niezależnie od tego czy masz jeden butik czy kilkadziesiąt sklepów w Polsce i Europie - magazynujemy, konfekcjonujemy, wysyłamy we wskazane lokalizacje.

chcemy pracować dla ciebie !

Szukasz producenta, który "zna się na rzeczy" ?
Skorzystaj z naszej wiedzy i 15 lat doświadczenia.
Masz pytania ?   Potrzebna pomoc ?
info@bluepack.pl | +48 22 208 77 66 | skype.bluepack | messenger.bluepack